۱۴۰۳/۰۱/۲۶
گردشگری دریایی؛

گردشگری ساحلی در اندونزی با بوئینگ 737 + عکس

بهره گیری از هواپیمای بوئینگ 737 بازنشسته در یکی از صخره‌های ساحلی جزیره بالی در کشور اندونزی.
گردشگری ساحلی در اندونزی با بوئینگ 737 + عکس

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا، اگر از بالا به صخره‌ای در جزیره بالی کشور اندونزی که ۱۵۰ متر بالاتر از سطح دریاست نگاه کنید، ویلاجت خصوصی با گیاهان معلق بسیار زیبایی می‌بینید که نتیجه تبدیل جت بوئینگ ۷۳۷ به ویلایی لوکس و تجملی است.

تبدیل هواپیماهایی که دیگر از کار افتاده به خانه، رستوران یا حتی موزه کار جدیدی نیست، اما «فلیکس دمین» طراح سایت روسی که در جزیره بالی اندونزی زندگی می‌کند، معماری بی‌سابقه‌ای در این هواپیما انجام داده و آن را به ویلایی دو خوابه لوکس و بی‌نظیر روی دماغه صخره‌ای که خط ساحلی بالی را از آنجا به‌راحتی می‌توان دید تبدیل کرده است.

این مرد روسی، هواپیما را از یک سرمایه‌دار اندونزیایی خریده بود و آن را به محل زندگی خود در جزیره بالی منتقل کرد. به گفته او، فقط جابه‌جایی این هواپیمای بازنشسته دو ماه طول کشید. او با کمک متخصصان بوئینگ، تمام قطعات هواپیما را پیاده کرد تا بتواند آن را از جاده‌های بسیار باریک بالی جابه‌جا کند.

وقتی «فلیکس دمین» موفق به انتقال هواپیما به یکی از صخره‌های بالی شد، او کار معماری این هواپیما و تبدیل آن به ویلا را شروع کرد.

کابین خلبان به سرویس بهداشتی و حمام شیکی تبدیل شد که از آنجا آسمان و اقیانوس قابل مشاهده بود. یکی از بال‌های آن هم به تراس با موانع شیشه‌ای شفاف تغییر کاربری پیدا کرد. البته خیلی از افراد این ویلاجت را ناایمن می‌دانند اما این مرد روسی خاطرنشان کرد که تمام قوانین ایمنی را رعایت کرده است.

دمین، این ویلاجت را قرار است به گردشگران شبی ۶۰۰ دلار، بدون امکانات ویژه و ۷۰۰۰ دلار با تسهیلات اجاره دهد.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
ارزیابی شما از محتوای پایگاه خبری گفتمان دریا چیست؟