۱۴۰۳/۰۳/۳۰
رویداد دریایی؛

نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران در بوشهر

نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی کشور(IME 2024) ۱۲ تا ۱۵ دی ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی بوشهر برگزار خواهد شد.
نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران در بوشهر

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا، حسین نامور، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر، در گفت گو با ایرنا اظهار کرد: با توجه به این که امسال بوشهر میزبان نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی است پیش بینی شده شاهد استقبالی باشکوه از نمایشگاه باشیم.

وی بیان کرد: این نمایشگاه ۱۲ تا ۱۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برپا می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به اینکه این نمایشگاه پس از ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد دریامحور، نخستین نمایشگاه حوزه دریایی محسوب می شود اهتمام و تمرکز ویژه بر آن معطوف شده است.

نامور یادآور شد: نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران در گروه‌های کالایی مربوط با بنادر و کشتیرانی، سازندگان و تامین کنندگان تجهیزات دریایی، صنایع ساخت و تعمیر کشتی، خدمات دریایی و بندری و صنایع فراساحلی پیش بینی شده است.

وی اظهار کرد: استان بوشهر از دیرباز یکی از قطب های شناورهای سازی کشور بوده به نحوی که این استان در اوج تحریم های ظالمانه موفق شد ۲ نفتکش بزرگ اقیانوس‌پیما را ساخته و تحویل کشور ونزوئلا دهد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر گفت: با توجه به چنین ظرفیتی در حوزه شناورسازی استان، برپایی نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی در سطح ملی فرصتی است تا تولیدکنندگان با جامعه هدف خود ارتباط موثر و لازم را حاصل کنند.

نامور افزود: تاکنون بیش از ۶۰ شرکت حوزه دریا و دریانوردی داوطلب حضور در نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی استان بوشهر شدند.

علاقمندان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق وبسایت: Maritimexpo.ir ، شماره های تلفن : ۰۹۰۰۹۲۰۲۶۴۶- ۰۹۰۰۹۴۰۲۶۴۶ و فکس: ۰۲۱۴۵۸۱۲۶۴۶ با ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
ارزیابی شما از محتوای پایگاه خبری گفتمان دریا چیست؟