۱۴۰۳/۰۲/۲۹

فسخ قراردادهای کشتی سازی خارجی، که توانمندی تولید داخلی آن موجود است

بازرسی امور تولیدی هرمزگان دستور داد: برخی قراردادهای کشتی سازی خارجی، که توانمندی تولید داخلی آن موجود است، فسخ شود.
فسخ قراردادهای کشتی سازی خارجی، که توانمندی تولید داخلی آن موجود است

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا؛ و به نقل از مارین نیوز، در جریان سفر رئیس سازمان بازرسی کل کشور به استان هرمزگان، احمد اسدیان از مجتمع کشتی سازی ایزوایکو بندرعباس بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن حضور در بخش‌های مختلف مجتمع با مدیران حاضر گفت‌وگو و مشکلات و دغدغه‌های آنان را شنید.
معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور پس از شنیدن مشکلات مربوط به این مجتمع پیشنهاد داد که جلسه‌ای با حضور مسئولان شرکت کشتیرانی و این مجموعه؛ برای رفع برخی چالش‌ها بین این مجموعه و کشتیرانی برگزار شود.
وی‌ همچنین به بازرسی امور تولیدی هرمزگان دستور داد به برخی از موضوعات مطرح شده از جانب مدیران این مجموعه از جمله مسئله فسخ برخی از قراردادهای مطرح شده و بررسی سفارش کار از سوی برخی دستگاه‌ها به کشورهای دیگر علی‌رغم داشتن توان داخلی نیز ورود و موضوع را به سازمان بازرسی کل کشور اعلام کنند.
وی خواستار استفاده و بهره گیری از توان و ظرفیت داخلی شد.
اسدیان تاکید کرد؛ بخشی از کار سازمان بازرسی کل کشور در حوزه حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید به مقوله نظارت بر اجرای صحیح قوانین و حسن جریان امور باز می‌گردد.
وی با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید داخلی گفت: سازمان بازرسی کل کشور این موضوع را به جد در دستور کار دارد و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های خود از تولید داخلی حمایت می کند.

 

 

 

درباره اخبار کشتی سازی بیشتر بخوانید:

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

آخرین اخبار
نظرسنجی
قیمت ها
ارزیابی شما از محتوای پایگاه خبری گفتمان دریا چیست؟