۱۴۰۳/۰۲/۲۹
کشتی کروز تفریحی سانی از ایزوایکو راهی جام جهانی فوتبال در قطر

تعمیر شناور کروز مسافری سانی در ایزوایکو

شرکت ایزوایکو که در کارنامه خود ساخت و تعمیر شناورهای تفریحی و مسافری را دارد، برای اولین بار است عملیات تعمیرات یک شناور کروز مسافری با این ابعاد در داخل کشور انجام شده است.
تعمیر شناور کروز مسافری سانی در ایزوایکو

به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا به نقل از حوزه ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) صبح روز چهارشنبه 26 مرداد 1401 شناور مسافربری، تفریحی با نام سانی جهت انجام تعمیرات دوره ای وارد درای داک مجتمع صنعتی شده است.

این شناور با طول 172 متر، عرض 23 متر و آبخور 5.8 متر بزرگترین شناور کروز موجود در کشور است که تحت مالکیت شرکت مکین دریای کیش می باشد. شناور تفریحی مسافری سانی با دارا بودن 9 طبقه 77 كابين مسافری و 110 اتاق در مجموع 417 تخت اقامتي در خود جای داده است که امکان پذیرش بیش از ۵۰۰ مسافر را دارد. ۳۵۰۰ متر فضای رستورانی، ۲ سالن سینما، اتاق مطالعه، کتابخانه، اتاق بازی کودکان و سالن برگزاری همایش ها و مراسم جشن از دیگر امکانات این شناور می‌باشد که جهت حضور در رویداد جام جهانی 2022 قطر مهیا میگردد.

این کشتی قابلیت جابجایی همزمان 250 خودرو با سرنشین را داراست و برای سوار و پیاده شدن مسافران علاوه بر رمپ انتهایی، ۸ درب جانبي نیز در قسمت های مختلف کشتی تعبیه شده است تا تخلیه بار و سوار و پیاده شدن مسافران به سهولت امکان پذیر باشد.

    

انتهای پیام/

منبع خبر: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

آخرین اخبار
نظرسنجی
قیمت ها
ارزیابی شما از محتوای پایگاه خبری گفتمان دریا چیست؟