۱۴۰۳/۰۳/۳۱
اخبار فراساحل؛

ایجاد کنسرسیومی به منظور فشار افزایی در میدان گازی پارس جنوبی

ایجاد کنسرسیومی به منظور فشار افزایی در میدان گازی پارس جنوبی میان شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران، OTC، پارس کیهان و تاپکو.
ایجاد کنسرسیومی به منظور فشار افزایی در میدان گازی پارس جنوبی

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا، در مراسم امضای این تفاهم نامه امیر رضا داستان نریمان سرپرست بازاریابی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران گفت: به دلیل مشکلات و اهمیت ناترازی گاز در منطقه پارس جنوبی تصمیم بر اجرا پروژه فشار افزایی و تشکیل کنسرسیومی از شرکت‌های پارس کیهان، تاپکو و OTC در این خصوص تشکیل شد.

وی افزود: طبق جلساتی که با شرکت‌های همکار برگزار شد مسایل فنی مورد بررسی قرار گرفت تا مشارکت‌های مربوطه در این زمینه صورت بگیرد، این پروژه با شرح کار فشار افزایی تعریف شده است.

وی به توانایی و ظرفیت های شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران در یارد خرمشهر و ناوگان مجهز و ظرفیت های بالا در نصب عملیات نصب سکوهای دریایی این شرکت اشاره کرد و گفت: شرکت پارس کیهان نیز به دلیل ظرفیت و توانمندی در پروژه های نفت کشور و شرکت تاپکو در ساخت تجهیزات و توربو کمپرسور و شرکت OTC در ساخت و تجهیزات دوار است که در این پروژه حضور دارند.

گفتنی است، تفاهم نامه همکاری با موضوع پیشنهاد فنی مالی و شرکت های GC طرف قرارداد در طرح مهم فشار افزایی میادین مشترک گازی پارس جنوبی جهت انجام خدمات و فعالیت‌های پروژه های فشار افزایی در ارتباط با ساخت سازه های دریایی، ماشین آلات دوار و کلیه کارهای موضوع این پروژه در قالب EPCC به امضا رسید.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
ارزیابی شما از محتوای پایگاه خبری گفتمان دریا چیست؟