۱۴۰۳/۰۳/۳۰
ورزش دریایی؛

پایگاه رسمی آموزش سیلینگ هرمزگان در اسکله شهید حقانی

دبیر هیات بادبانی هرمزگان گفت: نخستین پایگاه رسمی آموزش سیلینگ هرمزگان در اسکله شهید حقانی بندرعباس راه اندازی شد.
پایگاه رسمی آموزش سیلینگ هرمزگان در اسکله شهید حقانی

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا، اسماعیل مکی زاده دبیر هیأت بادبانی استان هرمزگان امروز (۱۵ اردیبهشت ماه ) با بیان اینکه پس از بازسازی بانتوم و اسکله شناور، شرایط برای نگهداری قایقهای بادبانی مهیا شده، اظهار کرد: با احداث بانتوم شرایط بسیار مطلوب جهت نگهداری قایقهای لیزر، آبتیمیست، ۴۲۰ و استقرار ورزشکاران جهت رفتن روی آب فراهم شده است.

وی بااشاره به راه اندازی اسکله شناور در راستای نگهداری قایقهای هوبی و استفاده ورزشکاران جهت سوار شدن در قایقها گفت: بانتوم و اسکله شناور به جهت تردد ایمن ورزشکاران تجهیز و بهینه سازی شده است.

دبیر هئیت قایقرانی بادبانی هرمزگان گفت: این بانتوم به طول ۱۵ متر و اسکله شناور به طول ۲۲ متر در ضلع شرقی اسکله بندر حقانی بندرعباس قرار دارد که میتواند به گردشگری دریایی کمک شایانی کند.

مکی زاده با بیان اینکه در این پایگاه امکاناتی مانند رختکن، دوش آب، سرویس بهداشتی، حمام و پیست دو ومیدانی جهت بدنسازی ورزشکاران ودیگر امکانات برای استفاده ورزشکاران این رشته مفرح ورزشی مهیا شده گفت: با وجود امکانات لازم، شرایطی مهیا شده تا علاقمندان به رشته بادبانی بتوانند با فراغ بال به تمرینات خود بپردازند.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
ارزیابی شما از محتوای پایگاه خبری گفتمان دریا چیست؟