۱۴۰۳/۰۵/۰۳
ورزش های آبی؛

میزبانی ناو جنگی مکران از رویدادهای ورزش دریایی

سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی کشور از ناو بزرگ مکران به منظور برگزاری رویدادی ورزشی و ملی به میزبانی این ناو بازدید نمود.
میزبانی ناو جنگی مکران از رویدادهای ورزش دریایی

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا، «رضا شجیع» در بازدید از ناو بزرگ مکران به اجرای برنام‌های ملی و ماندگار بر عرشه ناو مکران در هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش خبر داد و اظهار کرد: این رویداد بزرگ در هشت رشته برگزار می‌شود که تعدادی از این آنها بر عرشه ناو مکران و تعدادی نیز در آب‌های اطراف این ناو برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تنها فدراسیون ژئوپولوتیک کشور فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی است افزود: به دنبال برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی دررشته‌های دریایی هستیم.

«شجیع»ضمن تقدیر از همراهی مسوول ورزش نیروی دریایی ارتش با اجرای این برنامه‌ها بر عرشه ناو مکران این اقدام را قابل تحسین عنوان کرد و یادآور شد: اجرای این رویداد باید به گونه‌ای باشد که از تمامی ظرفیت‌های موجود به درستی استفاده شود تا در حد نام و جایگاه نیروی دریایی ارتش باشد.

وی نقش استاندار هرمزگان در توسعه و پیشرفت این استان طی ۲ سال گذشته را غیر قابل انکار دانست و تصریح کرد: همه عوامل و ظرفیت‌های هرمزگان برای شکوفایی و جهش در ورزش‌های دریایی دست به دست هم داده‌اند و در آینده‌ای نزدیک این استان به قطب اول رشته‌های دریایی کشور و منطقه تبدیل خواهد شد.

«شجیع» هدف از اجرای این رویداد بزرگ ملی را تاکید رهبری بر نقش استفاده از ظرفیت‌های دریایی و دریا محور ذکر و افزود: اجرای منویات مقام معظم رهبری در حوزه دریا یکی از وظایف مهم و پررنگی است که وظیفه خود می‌دانیم و در تحقق این شعار گام‌های اساسی و مهمی برخواهیم داشت.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
ارزیابی شما از محتوای پایگاه خبری گفتمان دریا چیست؟